خروج منطقه ویژه اقتصادی بروجرد از انجماد بلاتکلیفی و سیاسی‌کاری
پروژه احداث منطقه ویژه اقتصادی بروجرد پس از سال‌ها رکود اینک با اعلام آمادگی سرمایه‌گذار جدید چشم به راه پایان روزهای بلاتکلیفی است.
۲۳ برنامه فرهنگی و هنری در لرستان برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، ۲۳ برنامه فرهنگی با محوریت کتاب در سطح استان به اجرا گذاشته می شود.
اقتصاد درون‎گرا با جشنواره‌‎‌های داخلی تقویت می‌‎شود
استاندار لرستان گفت: برپایی جشنواره‌ های مختلف در کشور منجر به معرفی توانمندی هر منطقه و در نهایت، تقویت اقتصاد درون گرا می‌‎شود.
موسیقی لرستان عامل وحدت و اتحاد است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان آیین اختتامیه جشنواره منطقه ای موسیقی "آوای ارادت" و تجلیل از استاد بهمن اسکینی، گفت: موسیقی لرستان یک سرمایه اجتماعی ارزشمند و عامل وحدت و اتحاد است
انتقال خون بروجرد با کمبود پزشک مواجه است
انتقال خون شهرستان با کمبود پزشک روبرو است و در صورتی که این مهم مرتفع شود می‎توان به صورت سیار از ادارات و نهادها داوطلبانه خونگیری انجام شود.
فرصت‌سوزی‌ها و امید بستن به برجام مشکلی را از کشور حل نمی‌کند
عضو هیات‌رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به گام چهارم کاهش تعهدات هسته‌ای گفت: فرصت‌سوزی‌ها و امید بستن به برجام مشکلی را از ما حل نمی‌کند.
آبشار آب سفید الیگودرز ثبت ملی شد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: آبشار آب سفید الیگودرز به شماره ۵۳۴ در فهرست میراث طبیعی کشور ثبت شد...
تلاش برای افزایش زیستگاه حفاظت شده سمندر لرستانی
معاون فنی اداره کل محیط زیست لرستان گفت: در راستای حفاظت از سمندر لرستانی پیگیر افزایش سطح منطقه 24هزار هکتاری زیستگاه‌های این گونه در جنوب لرستان هستیم.
تردد خودرو‌های سنگین در محور پلدختر به خرم‌آباد ممنوع شد
رئیس پلیس راه استان لرستان با بیان اینکه جاده پلدختر به خرم‌آباد ایمنی لازم را ندارد، گفت: تردد خودرو‌های سنگین در این محور تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و محور خرم‌آباد به پل زال جاده جایگزین است...
بلاتکلیفی ۱۶۷واحد تجاری و مسکونی حریم کرگانه خرم‎آباد
فرماندار خرم‎آباد گفت: ۱۶۷ واحد تجاری و مسکونی واقع در حریم رودخانه کرگانه همچنان بلاتکلیف و در معرض خطر سیل احتمالی هستند.

آخرین اخبار