آغاز فاز دوم کمربند سبز اهواز نیازمندی اعتبار 5 میلیارد تومانی است
70 الی 80 درصد 250 هکتار اول کمربند سبز اهواز زیر کشت است فاز دوم نیز مدنظر است اما مسئله تامین اعتبار آن مشخص نیست و به 5 میلیارد تومان اعتبار از ردیف ملی و استانی نیازمند است.
برنامه واردات ۳۰۰ هزار شکر خام از بندر امام‌خمینی(ره)
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت:واردات ۳۰۰هزار تن شکرخام (قهوه ای) از بندرامام خمینی(ره) به منظور تامین نیازهای داخلی (صنعتی و خانگی) برنامه‌ریزی شده‌است.
خوزستان هیچ آمادگی برای مقابله با سیل ندارد
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه دولت هیچ اقدام جدی در خصوص بازسازی سیل بند‌های استان خوزستان انجام نداده است،گفت: خوزستان هیچ آمادگی برای مقابله با سیل ندارد.
صنعت ورزش می‌تواند در تحقق حمایت از کالای ایرانی نقش‌آفرین باشد
مسوول نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی خوزستان گفت: صنعت ورزش می‌تواند با بهره‌گیری از سرمایه اجتماعی در تحقق حمایت از کالای ایرانی و رونق بخشیدن به تولید و اشتغال نقش‌آفرین باشد.
مشکل تمدید بیمه درمان کارگران فاز۲ پالایشگاه آبادان برطرف شد
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری آبادان گفت: مشکل تمدید بیمه درمان کارگران فاز۲ پالایشگاه آبادان برطرف شد.
استاندار خوزستان: برخی مدیران نفتی دیدگاه توسعه‌ای به خوزستان ندارند
استاندار خوزستان گفت: وزیر نفت همواره خود را برای حل مشکلات خوزستان متعهد می‌داند اما برخی مدیران نفتی چنین دیدگاهی نسبت به این استان ندارند.
مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر برگزار شد
مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر برگزار شد. نمایش «دست‌هایم کو مم حسن» به کارگردانی رضا کرمی‌زاده از یاسوج برنده ۹ جایزه این جشنواره شد.
اختصاص ۱۵درصد از عرصه صنایع خوزستان به فضای سبز
مقرر شده در خوزستان ۱۵ درصد از عرصه واحدهای صنعتی به فضای سبز اختصاص داده شود. و این فضا توسط صاحبان واحدهای صنعتی ایجاد می‌شود. ...
شلاق‌های بی رحمانه معلم ورزش بر بدن دانش آموز ۹ ساله! / ارجاع پرونده معلم متخلف...
کاظم باقلائی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون در این خصوص گفت: پرونده تنبیه بدنی یکی از دانش‌آموزان مدرسه ابتدایی شهید آیت شماره ۲ شهر کوت عبداله از توابع شهرستان کارون به دادگستری ارجاع شد...
اعلام نمایشنامه‌های برگزیده جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر
اسامی شش اثری که در مجموعه‌ای تحت عنوان «یادگار رهایی» به عنوان نمایشنامه‌های برگزیده بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر چاپ خواهند شد، اعلام شد.

آخرین اخبار