آزادی 5 زندانی جرائم غیر عمد توسط اوقاف گیلان

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان از آزادی پنج زندانی جرائم غیر عمد در گیلان با کمک خیرین و درآمد موقوفات استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری میهن نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با فارس در رشت با اشاره به آزادی پنج زندانی جرائم غیر عمد توسط اوقاف گیلان و با همت خیرین و از درامد موقوفات اظهار کرد: برای آزادی این افراد 811 میلیون ریال از محل درآمد موقوفات اعتبار اختصاص داده شد.
وی با تأکید بر اینکه سنت حسنه وقف یک فرهنگ پویا و معطوف به برطرف کردن نیازهای جامعه، گفت: تا پایان سال و با افزایش درآمد موقوفات که نیات مرتبط با آزادسازی زندانیان دارند افراد بیشتری با کمک اوقاف گیلان آزاد خواهند شد.

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به کمک اوقاف گیلان برای جامعه و زندانیان ناتوان مالی افزود: افراد شریف بسیاری در جامعه وجود دارند که به علت شرایط اقتصادی و یا هر علت غیر عمد دیگری به زندان افتاده و به علت ناتوانی از پرداخت جریمه یا دیه مجبور به تحمل زندان هستند.

علیزاده یکی از مؤثرترین راه‌های تبلیغ سنت حسنه وقف را بیان کارکردهای وقف و آثار و برکات آن برشمرد و گفت: تبلیغ عملی برای وقف بسیار سودمندتر دیگر روش‌های معمول است.

خبر فوری

ارسال دیدگاه

پیام شما با موفقیت ثبت گردید.باتشکر
فیلد نام و توضیحات اجباری می باشد
ارسال پاسخ به:
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
توضیحات