همایش بین المللی خرما در بوشهر آغاز شد
همایش بین المللی خرما روز پنجشنبه در آیینی با حضور کارشناسان و مسئولان بین‌المللی، ملی، استانی و شماری از فعالان این عرصه در بوشهر آغاز شد.
ایران در تولید عسل رتبه چهارم جهان را دارد
مشاور معاون وزیر جهادکشاورزی گفت: ایران با تولید سالانه ۸۸ هزار تن عسل رتبه چهارم جهان را در این زمینه به خود اختصاص داده‌است...
شینهوا: ایران کار ساخت فاز دوم نیروگاه بوشهر را شروع کرد
خبرگزاری شینهوا گزارش کرد ایران کار ساخت فاز دوم نیروگاه برق هسته ای بوشهر را با همکاری روسیه شروع کرده است.
عملیات اجرایی تکمیل سوله امدادی «جم» در حال اجرا است
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم گفت: احداث سوله امدادی یکی از ضروریت‌های شهرستان جم به دلیل کوهستانی بودن است که در حال حاضر عملیات اجرایی تکمیل این سوله امدادی درحال اجرا است.
وحدت راه نجات امت اسلام است
استاد حوزه علمیه قم گفت: راه نجات امت اسلامی در گرو تحکیم و تقویت وحدت است و تنها با اتحاد می‌تواند دشمن را زبون و خوار کرد.
رفع آلایندگی ‌عسلویه بر اساس برنامه‌ریزی انجام می‌شود
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه رفع آلایندگی ‌عسلویه در اولویت برنامه‌های دولت و مسئولان قرار دارد گفت: وزیر نفت و مسئولان منطقه ویژه پارس جنوبی توجه ویژه‌ای برای رفع آلایندگی ‌عسلویه دارند.
توسعه فضای سبز با گیاهان سازگار با کم‌آبی در شهرهای استان بوشهر عملیاتی شود
استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح پژوهشی کشت گیاهان سازگار با کم‌آبی گفت: این پروژه در توسعه فضای سبز شهرهای استان بوشهر بامشارکت شهرداری‌ها عملیاتی شود.
هتریک امید های پارس در قهرمانی فوتبال ساحلی
تیم امید فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر برای سومین سال پیاپی قهرمان امیدهای کشور شد.
زباله‌ای که می‌تواند ۸۰ بیماری را درمان کند
مسئول مرکز خون بند ناف موسسه رویان استان بوشهر می‌گوید با انجماد خون بند ناف نوزاد و نگهداری آن می توان بیش از ۸۰ نوع بیماری از جمله سرطان خون، تالاسمی، کم خونی‌های مادرزادی و یا نقص سیستم ایمنی ...
۵۰۰ نمونه خون بندناف نوزاد در موسسه رویان بوشهر ذخیره شد
از فروردین۹۷ مرکز خون بند ناف موسسه رویان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این استان راه‌اندازی شد و تاکنون ۵۰۰ خانواده نمونه خون بندناف نوزاد خود را در موسسه رویان بوشهر ذخیره کرده اند. ...

آخرین اخبار