دوشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۲

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهار شنبه

پنج شنبه

جمعه

مرادی: مردم و مسئولان در مقابله با کرونا در کنار هم باشند

  • دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
  • دسته بندی: مجلس
  • کد خبر: ۳۴۴۱۴
  • بازدید :59
  • چاپ
نماینده مردم بندرعباس در مجلس تاکید کرد که امروز مسئولان در هر جایگاهی که هستند باید همراه با مردم در کنار یکدیگر بایستند تا ویروس کرونا ریشه کن شود.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تاکید کرد که امروز مسئولان در هر جایگاهی که هستند باید همراه با مردم در کنار یکدیگر بایستند تا ویروس کرونا ریشه کن شود.

احمد مرادی در گفت‌وگو با میهن نیوز با اشاره به نقش همبستگی ملی و اعتماد عمومی در مقابله با ویروس کرونا، بیان کرد: همه ما باید به وزارت بهداشت اعتماد کنیم. مسئولان درمانی کشور اقدامات پیشگیرانه خوبی را در دستور قرار داده‌اند و پزشکان و پرستاران با قدرت در عرصه هستند.

وی اظهار کرد: عزم جدی در کل کشور برای مبارزه با این ویروس شکل گرفته است. دولت، مجلس و قوه قضاییه همگی برای مقابله با این ویروس در کنار هم هستند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تصریح کرد : عزم جدی برای مقابله با کرونا در کل کشور شکل گرفته است و ما هیچ راهی جز مبارزه همه جانبه با این ویروس نداریم. امروز مسئولان در هر جایگاهی که هستند باید همراه با مردم در کنار یکدیگر بایستند تا این ویروس ریشه کن شود.

وی در ادامه با اشاره به نقش مشارکت اجتماعی در مقابله با این ویروس بیان کرد: قطعا هر چقدر مشارکت اجتماعی مردم بالاتر باشد و مردم نیز اصول بهداشتی را رعایت کنند ما در مقابله با این ویروس موفق‌تر خواهیم شد.

لینک کوتاه:
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط میهن نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد.پیام های حاوی تهمت وافترا منتشر نخواهد شد

پیام شما با موفقیت ثبت گردید.باتشکر
فیلد نام و توضیحات اجباری می باشد
ارسال پاسخ به:

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به میهن نیوز می باشد.