سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهار شنبه

پنج شنبه

جمعه

حمله لیورپول به رکورد خودش!

  • سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
  • دسته بندی: سایر ورزش ها
  • کد خبر: ۳۱۳۱۳
  • بازدید :4
  • چاپ
لیورپول تنها یک برد خانگی دیگر تا رسیدن به رکورد سال ۱۹۷۱ بیل شانکلی نیاز دارد.

لیورپول تنها یک برد خانگی دیگر تا رسیدن به رکورد سال ۱۹۷۱ بیل شانکلی نیاز دارد.

به گزارش میهن نیوز و به نقل از دیلی میل، لیورپول از آوریل ۲۰۱۷ در آنفیلد بی شکست بوده است و آخرین باری نیز که در خانه نتوانست برنده شود، ژانویه سال قبل بود که در دیدار خانگی برابر لسترسیتی به تساوی یک بر یک رسید.

اکنون لیورپول رکورد ۲۰ برد پیاپی خانگی در رقابت های لیگ را در اختیار دارد و یک برد دیگر تا رسیدن به رکورد ۲۱ برد پیاپی بیل شانکلی در سال ۱۹۷۲ نیاز دارد. 

آنها فقط یک بازی با برابری با رکورد ۲۱ پیروزی پیاپی در آنفیلد فاصله دارند ، چیزی که تقریباً ۵۰ سال پیش به آن دست یافتند. در آن زمان با حضور بیل شانکلی، افسانه ای افرادی چون تامی اسمیت و هیوز را در خط میانی داشت و کوین کیگان و جان توشاک نیز در این تیم حضور داشتند. 

آن تیم لیورپول با فرمت ۲-۴-۴ بازی کرد ، در حالی که تیم  فعلی یورگن کلوپ از فرمت ۳-۴-۴ استفاده می کند.

اما چه تفاوت ها و شباهت های دیگری بین دو تیم وجود دارد که در سال ۱۹۷۳ به پیروزی در لیگ دسته اول و جام یوفا در سال ۱۹۷۳ دست یافت و تیم فعلی در آستانه قهرمانی در لیگ برتر است.

لیورپول در بازی بعدی خانگی خود باید به دیدار وستهام برود و برتری در این دیدار باعث می شود قرمزها به رکورد تاریخ خود یعنی ۲۱ برد پیاپی در خانه دست یابند.

لینک کوتاه:
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط میهن نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد.پیام های حاوی تهمت وافترا منتشر نخواهد شد

پیام شما با موفقیت ثبت گردید.باتشکر
فیلد نام و توضیحات اجباری می باشد
ارسال پاسخ به:

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به میهن نیوز می باشد.