کارگاه آموزشی مدیریت رسانه‌های اجتماعی برگزار شد

کارگاه آموزشی «مدیریت صحیح رسانه‌های اجتماعی و استراتژی تدوین محتوا» توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با همکاری روابط عمومی شرکت ملی پست برگزار شد.

به گزارش میهن نیوز به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کارگاه آموزشی یک‌روزه «مدیریت صحیح رسانه‌های اجتماعی و استراتژی تدوین محتوا» به مدت دو ساعت و با ارائه حسین امامی، استاد دانشگاه و پژوهشگر رسانه‌های نوین برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که باهدف ارتقای سطح دانش کارشناسان حوزه روابط عمومی مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت‌های تابعه برگزار شد، موضوعاتی همچون اهمیت شبکه‌های اجتماعی و جایگاه آن در حوزه روابط عمومی مخاطب شناسی، تحلیل مخاطب و افزایش اعضا و بازدید، چگونگی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، تکنیک‌های بازاریابی، اصول هشتگ گذاری و اشتباهات رایج در رسانه‌های اجتماعی موردبحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در این کارگاه، تعدادی از اپلیکیشین های روزنامه‌نگاری موبایلی و همچنین اپلیکیشین های مناسب برای بهره‌گیری بهتر از شبکه‌های اجتماعی معرفی و نحوه استفاده از آن‌ها تشریح شد.

دوره‌های آموزشی مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باهدف ارتقای مهارت‌های روابط عمومی‌های سازمان‌ها، شرکت‌ها و ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سراسر کشور از مهرماه سال گذشته با موضوعات مختلف آغاز شد.

ارسال دیدگاه

پیام شما با موفقیت ثبت گردید.باتشکر
فیلد نام و توضیحات اجباری می باشد
ارسال پاسخ به:
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
توضیحات