هفته دولت باید به هفته اطلاع رسانی از خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید تبدیل شود

احمد حسین زادگان در این جلسه با اشاره به این که دولت تدبیر و امید در حوزه اطلاع رسانی خدمات مظلوم واقع شده است، گفت: دولت یازدهم و دوازدهم در این سال ها در حوزه های مختلف دستاوردهای بسیار مطلوبی داشته است که بدرستی معرفی نشده است.

به گزارش خبرگزاری میهن نیوز به نقل از وزارت کشور، مقام عالی دولت در مازندران با بیان این که مهم ترین دستاورد دولت تدبیر و امید برجام است که آثار آن هنوز جاری و ساری است، افزود: علیرغم خروج یکطرفه امریکا از برجام، حقانیت جمهوری اسلامی پابرجا است.
احمد حسین زادگان به خدمات دولت در حوزه های مختلفی چون سلامت و بهداشت اشاره کرد و افزود: هفته دولت فرصت مناسبي براي انعكاس بخشي از خدمات دولت است و مديران بايد از اين فرصت براي آگاه ساختن مردم از اقدامات دولت و نظام اسلامي استفاده كنند. 
وی از رسانه ها خواست تا در این هفته در راستای تقویت عزت و اقتدار ملی و نظام جمهوری اسلامی، دستاوردهای دولت و نظام را اطلاع رسانی کنند و عنوان کرد: باید برنامه های این هفته بیشتر به تقویت نشاط و امید در جامعه منجر شود.
استاندار مازندران افتتاح طرح های محرومیت زدایی را در این هفته بسیار مهم دانست و بیان داشت: حضور مدیران در میان مردم بویژه مناطق روستایی و محروم باید بیش از پیش باشد.

ارسال دیدگاه

پیام شما با موفقیت ثبت گردید.باتشکر
فیلد نام و توضیحات اجباری می باشد
ارسال پاسخ به:
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
توضیحات