دیدار صمیمانه نماینده مقام معظم رهبری با دانشجویان ایرانی در مسکو

حجت الاسلام و المسلمین جواد اژه ای نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان اروپا با حضور در جمع دانشجویان ایرانی، از نزدیک در جریان مشکلات، دغدغه ها و نیازهای آنان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری میهن نیوز به نقل از ایرنا، در این دیدار که در محل انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در خیابان پاکروفاکا در مرکز مسکو برگزار شد، حجت الاسلام اژه ای ضمن سخنرانی با دانشجویان ساعاتی را برای شنیدن سخنان آنان و یادداشت برداری از دغدغه ها و مشکلات دانشجویان ایرانی اختصاص داد.

در این دیدار که بهرام حیدری مسئول امور دانشجویی سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه نیز حضور داشت مشکلات دانشجویان ایرانی شاغل در روسیه بررسی شد.

عبدالحسین بیات دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در خصوص این نشست به ایرنا گفت: در ابتدای جلسه حجت الاسلام اژه ای با بیان رهنمودهایی به دانشجویان و چگونگی پیگیری و رفع مشکلات آنان، از دانشجویان خواست که ارتباط تنگاتنگی با مراکز رسمی از جمله سفارت جمهوری اسلامی ایران و انجمن اسلامی دانشجویان مسکو برای پیگیری مشکلات خود داشته باشند.

به گفته وی، بهرام حیدری نماینده سفارت ایران در روسیه نیز به دو مشکل مهم دانشجویان از جمله معافیت تحصیلی مشمولان و تایید شدن دانشگاه ها پس از پایان تحصیل اشاره کرد و قول پیگیری موضوعات را داد.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مسکو افزود: دو نامه جداگانه درباره "معافیت تحصیلی مشمولان و مشکل تایید شدن دانشگاه ها" توسط انجمن اسلامی و دانشجویان به حجت الاسلام اژه ای جهت پیگیری، داده شد.

ارسال دیدگاه

پیام شما با موفقیت ثبت گردید.باتشکر
فیلد نام و توضیحات اجباری می باشد
ارسال پاسخ به:
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
توضیحات